Neden Biz?

Neden Selin Kız Öğrenci Yurdunu Tercih Etmeliyim?

Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Özel Selin Kız Yurdu, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinciyle öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Özel Selin Kız Öğrenci Yurdu, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

 

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN.

Kızlarınıza aile ortamını aratmayacak, evinizin sıcaklığı ve rahatlığında, sevecen, güvenli, sağlık koşullarına uygun bir yurt arıyorsanız doğru tercih yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

 

EVİNİZ KADAR SICAK VE GÜVENLİ BİR ORTAM.

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Özel Selin Kız Yurdumuz, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürmeye devam edecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır.

 

SİZE ÖZEL OLANAKLAR SUNUYORUZ.

Yurdumuz herşey dahil sistemiyle, 1-2-3-4 Kişilik Ferah Odalar, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, wireless internet, temizlik, güvenlik şeklinde hizmet vermektedir.

 

SİZLERDE BU AYRICALIĞI YAŞAYIN!

Yurdumuzu ziyaret ettiğinizde ‘’farkı’’ görecek, çocuklarınızın konfor ve güvenliği için hayata geçirdiğimiz sorumlu, profesyonel işletmecilik anlayışını yakından tanıma imkanı bulacaksınız.

 

Adres: Esentepe Mahallesi, Karşıyaka Polis Karakolu Karşısı – Selin Yüksekögrenim Pansiyon ve Yurdu / TOKAT

Web Tasarım F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır.