S.S.S

Rezervasyon yaptırmadan önce gelip ÖZEL SELİN KIZ ÖĞRENCİ YURDU’NU görmem mümkün mü?

Özel selin kız öğrenci yurdunu istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. Bunun için sitemiz adresine iletişim bilgilerinizi yollayarak randevu almanız yeterlidir.

 

Belirtilen oda fiyatlarına neler dahil?

Özel selin kız öğrenci yurdu oda fiyatlarına; kablolu/kablosuz yüksek hızda internet erişimi, elektrik, kesintisiz sıcak su, merkezi ısıtma, kartlı giriş sistemi, dahili telefon, teknik destek,  ütü odası kullanımı, çalışma salonları, TV/DVD odası, eğlence/dinlenme odası, toplantı salonu,  oda temizliği, nevresim değişimi ve 7/24 güvenlik dahildir.

 

Oda tipleri nelerdir? Kendim seçim yapabiliyor muyum?

Odaların %82’si standart iki kişilik odalar olup, tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik, dört kişilik odalar mevcuttur. Web sitemizden oda tiplerinin bilgi ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Yurdumuz ile iletişime geçip daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Kayıt döneminde yerimiz olduğu takdirde istediğiniz oda tipini seçebilirsiniz.

 

ÖZEL SELİN KIZ ÖĞRENCİ YURDU’na kayıtlar dönemlik mi yıllık mı olacak?

Öğrenciler yurt kayıtlarını “Dönemlik Kayıt” ya da “Yıllık Kayıt” olmak üzere 2 farklı şekilde yapabilirler.

 

Yaz Döneminde de yurtta kalabiliyor muyum?

Yaz Dönemi Temmuz ve Ağustos aylarını kapsar. Yaz okulu veya geçerli sebepleri olan öğrenciler Yurt Müdürlüğü tarafından belirlenen oda fiyatlarından konaklama yapabilirler.

 

Giriş yaptıktan sonra oda değişikliği yapabilir miyim?

Oda değişikliği talebi, bireysel olarak ve odanın uygunluk durumuna bağlı olarak değerlendirilir. Bu tip bir talep olduğunda yurdumuzla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uygunluğa göre başka odaya transfer olma imkanınız olabilir. Oda değişikliğinden doğan fiyat farkı, konaklama süresine orantılı olarak hesaplanır ve değişiklik tarihinden itibaren geçerli olur.

 

 

Adres: Esentepe Mahallesi, Karşıyaka Polis Karakolu Karşısı – Selin Yüksekögrenim Pansiyon ve Yurdu / TOKAT

Web Tasarım F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır.